Výsledky 2022

Konečné pořadí v seriálu 2022

Poslední závod letošní série dvanáctihodinovek je za námi a známe konečné pořadí účastníků v seriálu. Pro umístění bylo třeba se zúčastnit alespoň dvou ze tří vypsaných závodů. Všem týmům srdečně gratulujeme. 

V každém závodu bylo prvních 15 nejlepších týmů oceněno body následovně: 

Umístění:     1.    2.    3.    4.    5.    6.    7.    8.    9.    10.    11.     12.    13.    14.    15.

Body            25   20   16  13   11   10    9     8     7      6       5         4        3       2       1

Kategorie: Babetta 206, 207 jednorychlostní originál

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Body

Třinec

Body Slov. Ring

Body Pánov

Body celkem

1

1

Neandrtálci

CZ

25

25

25

75 bodů

2

3

Furt Plnej

CZ

20

20

20

60 bodů

3

4

Vacenovice Racing Team

CZ

16

16

13

45 bodů

 

 Kategorie: Babetta 210, 225 – dvourychlostní originál

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Body Třinec

Body Slov. Ring

Body Pánov

Body celkem

1

23

Piráti krajnic 1

CZ

11

20

16

47 bodů

2

34

Haba team

CZ

4

16

13

33 bodů 

3

25

Jawasaki Šimler Team

CZ

13

13

5

31 bodů

4

24

Piráti krajnic 2

CZ

16

11

4

31 bodů

5

29

Spodok slepej Babetty

SK

0

9

0

9 bodů

 

Kategorie: Babetta SPECIÁL

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Body Třinec

Body Slov. Ring

Body Pánov

Body

celkem

1

51

MM race team

CZ

25

20

20

65 bodů

2

52

Redbull

SK

11

25

25

61 bodů

3

54

Jíral racing

CZ

20

16

16

52 bodů

5

53

Babetta adria tůra

HU

13

0

13

26 bodů

  

Kategorie: MIX

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Body Třinec

Body Slov. Ring

Body Pánov

Body celkem

1

74

Moped Míškovice All star

CZ

16

20

20

56 bodů

2

75

Dojedem?

CZ

13

13

13

39 bodů

 

Kategorie: Babetta 215 – originál 

 

Startovní číslo

Název týmu

Země

Body Třinec

Body Slov. Ring

Body Pánov

Body celkem

1

71

BF Racers

CZ

25

25

25

75 bodů

2

72

MOTOMAX

CZ

20

20

16

56 bodů

 

Výsledky Pánov 3. 9. 2022

Týmům na stupních vítězů gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za skvělý závod.

Předchozí výsledky najdete na stránce historie.

Kategorie: Babetta 206, 207 jednorychlostní originál

Pořadí 

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol 

Nejrychlejší kolo 

Ztráta v kategorii 

Body

1

1

Neandrtálci

CZ

547 kol

1:12:611

25

2

3

Furt Plnej

CZ

547 kol

1:11:036

0 kol

20

3

6

Team Petrov

CZ

509 kol

1:17:655

38 kol

16

4

4

Vacenovice Racing Team

CZ

502 kol

1:15:154

45 kol

13

5

5

Divočáci – Baťák na člunu

CZ

473 kol

1:19:369

74 kol

11

6

9

Socialistictic Gang Božkovice

CZ

472 kol

1:18:522

75 kol

10

7

8

Jasco Racing Team 1

CZ

446 kol

1:18:975

101 kol

9

8

7

Pepek námořník – Baťák na člunu

CZ

440 kol

1:23:897

107 kol

8

 

 Kategorie: Babetta 210, 225 – dvourychlostní originál

Pořadí 

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol 

Nejrychlejší kolo 

Ztráta v kategorii 

Body 

1

36

Chomáč racing 

CZ

527 kol

1:13:751

25

2

38

Valan Team 

CZ

527 kol

1:13:676

0 kol

20

3

23

Piráti krajnic 1

CZ

525 kol

1:15:815

2 kola 

16

4

34

Haba Team

CZ

521 kol

1:16:015

6 kol

13

5

39

Barzjaci mopeďáci

SK

512 kol

1:15:925

15 kol

11

6

32

Dom a jeho Fellaz

CZ

511 kol

1:14:490

16 kol

10

7

40

Píďa Team

CZ

509 kol

1:12:609

18 kol

9

8

35

Bastardi CZ/SK

CZ

502 kol

1:17:298

25 kol

8

9

31

Expedice Šlapka 

CZ

498 kol

1:14:587

29 kol

7

10

33

Došlapem to

CZ

497 kol

1:14:054

30 kol

6

11

25

Jawasaki Šimler Team

CZ

497 kol

1:18:382

30 kol

5

12

24

Piráti krajnic 2

CZ

495 kol

1:19:433

32 kol

4

13

27

Záhorácka strela

SK

465 kol

1:20:605

62 kol

3

14

42

Babetta Gang II.

CZ

463 kol

1:17:902

64 kol

2

15

43

Babetta Gang Česká Lípa I.

CZ

459 kol

1:21:446

68 kol

1

16

29

Spodok slepej Babetty

SK

448 kol

1:19:109

79 kol

0

17

41

Ba Betta Team

CZ

443 kol

1:18:735

84 kol

0

18

28

Leštěný laufy

CZ

414 kol

1:20:923

113 kol

0

19

30

Cezpolní

SK

364 kol

1:16:466

163 kol

0

 

 Kategorie: Babetta SPECIÁL

Pořadí 

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol 

Nejrychlejší kolo 

Ztráta v kategorii 

Body 

1

52

Redbull

SK

546 kol

1:09:768

25

2

51

MM race Team

CZ

544 kol

1:10:307

2 kola

20

3

54

Jíral Racing

CZ

539 kol

1:09:030

7 kol

16

4

53

Babetta Adria Túra

HU

526 kol

1:12:129

20 kol

13

5

55

Londýnští andělé

CZ

506 kol

1:14:030

40 kol

11

6

56

Znojemský vokurci

CZ

481 kol

1:15:512

65 kol

10

 

Kategorie: Babetta 215 jednorychlostní originál

Pořadí 

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol 

Nejrychlejší kolo 

Ztráta v kategorii 

Body

1

71

BF Racers

CZ

528 kol

1:15:568

25

2

73

Partyja z Bílovca

CZ

515 kol

1:13:129

13 kol

20

3

6

Motomax

CZ

506 kol

1:16:041

22 kol

16

Kategorie: MIX

Pořadí 

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol 

Nejrychlejší kolo 

Ztráta v kategorii 

Body 

Stroj

1

78

Stadion team buk

CZ

555 kol

1:11:713

25

Stadion

2

74

Moped Míškovice

CZ

523 kol

1:15:575

32 kol

20

Korádo

3

79

Pánov Team 

CZ

539 kol

1:12:620

16 kol

16

Korádo

4

77

Mopedix

CZ

350 kol

1:16:581

205 kol

13

Korádo

5

75

Dojedem?

CZ

204 kol

1:19:588

351 kol

11

Korádo

Výsledky Slovakia Ring 9. 7. 2022

Týmům na stupních vítězů gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za skvělý závod.

Předchozí výsledky najdete na stránce historie.

Přehled hromadných výsledků z časomíry včetně jednotlivých kol si můžete stáhnout ZDE 

 

Kategorie: Babetta 206, 207 – jednorychlostní originál

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Bodů

1

1

Neandrtálci

CZ

451 kol

    0:45.357

25 bodů

2

3

Furt Plnej

CZ

442 kol

    0:45.919

9 kol

20 bodů

3

4

Vacenovice Racing Team

CZ

436 kol

    0:49.489

15 kol

16 bodů

 

Kategorie: Babetta 210, 225 – dvourychlostní originál

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země 

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Bodů

1

31

Babetta Club Bratislava

SK

450 kol

   0:45.424

25 bodů

2

23

Piráti krajnic 1

CZ

441 kol

   0:53.273

 9 kol

20 bodů

3

34

HABA Team

CZ

436 kol

   0:47.489

14 kol

16 bodů

4

25

Jawasaki Šimler Team

CZ

434 kol

   0:45.774

16 kol

13 bodů

5

24

Piráti krajnic 2

CZ

431 kol

   0:50.878

19 kol

11 bodů

6

32

Babeťáci z Kolárova

SK

402 kol

   0:46:828

48 kol

10 bodů

7

29

Spodok slepej Babetty

SK

400 kol

 0:47.635

50 kol

9 bodů

8

33

SStavS Ladice Moto

SK

394 kol

0:56.054

56 kol

8 bodů

9

35

Sósič Dewils

SK

385 kol

0:57:668

65 kol

7 bodů

10

27

Komžik Team

SK

352 kol

0:58:519

98 kol

6 bodů

 

Kategorie: Babetta SPECIÁL

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Body

1

52

RedBull

SK

483 kol

1:01.001

25 bodů

2

51

MM Race Team

CZ

479 kol

0:45.256

4 kola

20 bodů

3

54

Jíral Racing

CZ

457 kol

0:50.786

26 kol

16 bodů

4

55

Fisherminator

SK

3 kola

2:22.025

480 kol

13 bodů

 

Kategorie: MIX

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Stroj

Body

1

73

Cream Bikes

SK

436 kol

  0:46:819

Stella

25 bodů

2

74

Moped Míškovice All star

CZ

420 kol

0:50:256

16 kol

Korado

20 bodů

3

77

Sósič Dewils

SK

382 kol

0:46.838

54 kol

Korado

16 bodů

4

75

Dojedem? 

CZ

295 kol

1:35:271

141 kol

Korado

13 bodů

 

 

Kategorie: Babetta 215 – originál

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Body

1

71

BF Racers

CZ

445 kol

0:46:047

25 bodů

2

72

MOTOMAX Hodonín

CZ

417 kol

0:52:704

28 kol

20 bodů

 

 

Kategorie: Babetta Cup

 

Pořadí

Startovní číslo

Název týmu

Země

Počet kol

Nejrychlejší kolo

Ztráta v kategorii

Bodů

1

41

Majo Racing

SK

464 kol

   0:46.022

25 bodů

2

38

Draci

SK

458 kol

   1:06.675

 6 kol

20 bodů

3

42

Ducati Slovakia all

SK

442 kol

   0:45.553

22 kol

16 bodů

4

39

50cm.3.eu Racing Team

SK

432 kol

   0:49.503

32 kol

13 bodů

Výsledky Steel Ring 30. 4. 2022

Týmům na stupních vítězů gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za skvělý závod.

Předchozí výsledky najdete na stránce historie.

Přehled hromadných výsledků z časomíry včetně jednotlivých kol si můžete stáhnout ZDE

Kategorie: Babetta 206, 207 jednorychlostní originál

Pořadí Startovní číslo Název týmu Země Počet kol Nejrychlejší kolo Ztráta v kategorii Bodů
1 1 Neandrtálci CZ 424 kol 1:35:639 25 bodů
2 3 Furt Plnej CZ 420 kol 1:34:646 4 kola 20 bodů
3 4 Vacenovice Racing Team CZ 404 kol 1:39:359 20 kol 16 bodů
4 2 Vyhaslé svíčky CZ 340 kol 1:54:873 84 kol 13 bodů

Kategorie: Babetta 210, 225 – dvourychlostní originál

Pořadí Startovní číslo Název týmu Země  Počet kol Nejrychlejší kolo Ztráta v kategorii Bodů
1 30 Babetta Club Bílovec CZ 427 kol 1:31:445 25 bodů
2 27 Pitbikeschool.cz CZ 422 kol 1:33:380 5 kol 20 bodů
3 24 Piráti krajnic 2 CZ 419 kol 1:35:881 8 kol 16 bodů
4 25 Jawasaki Šimler Tema CZ 415 kol 1:38:908 12 kol 13 bodů
5 23 Piráti krajnic 1 CZ 410 kol 1:33:077 17 kol 11 bodů
6 26 Sleepers CZ  406 kol 1:36:386 21 kol 10 bodů
7 36 Bugr team Těrlicko CZ 395 kol 1:39:276 32 kol 9 bodů
8 31 Kasu Racing Team CZ 390 kol 1:39:720 37 kol 8 bodů
9 21 Moped Míškovice CZ 379 kol 1:47:454 48 kol 7 bodů
10 29 Milostný paprsek štěstí CZ 368 kol 1:43:534 59 kol 6 bodů
11 35 Chlopi z dzidziny CZ 344 kol 1:48:738 83 kol 5 bodů
12 34 Haba team CZ 342 kol 1:33:121 85 kol 4 body 
13 28 Alttranz CZ 165 kol 1:43:420 262 kol 3 body

Kategorie: Babetta SPECIÁL

Pořadí Startovní číslo Název týmu Země Počet kol Nejrychlejší kolo Ztráta v kategorii Body
1 51 MM race team CZ 443 kol 1:28:201 25 bodů
2 54 Jíral racing CZ 431 kol 1:29:936 12 kol 20 bodů
3 56 Gorolia gang CZ 428 kol 1:28:216 15 kol 16 bodů
4 53 Babetta adria tůra HU 407 kol 1:34:241 36 kol 13 bodů
5 52 Redbull SK 399 kol 1:24:577 44 kol 11 bodů

Kategorie: MIX

Pořadí Startovní číslo Název týmu Země Počet kol Nejrychlejší kolo Ztráta v kategorii Stroj Body
1 71 BF racers CZ 424 kol 1:35:273 Babetta 215 25 bodů
2 72 MOTOMAX – Víkend TV Nova CZ 395 kol 1:36:074 29 kol Babetta 215 20 bodů
3 74 Moped Míškovice All star CZ 383 kol 1:37:619 41 kol Korado 16 bodů
4 73 Dojedem?  CZ 312 kol 1:38:897 112 kol Korado 13 bodů

V letošním seriálu na každém závodu bude prvních 15 nejlepších týmů oceněno body následovně: 

Umístění:     1.    2.    3.    4.    5.    6.    7.    8.    9.    10.    11.     12.    13.    14.    15.

Body            25   20   16  13   11   10    9     8     7      6       5         4        3       2       1