Pro diváky

Pro motorkáře

Není Babetta jako Babetta. Jedině na této akci se přesvědčíš na vlastní oči, že jsou Babetty kované závodní stroje, které jezdí hodně přes 100 km/h. Vyvrátíme mylné představy veřejnosti, že se Babetta šine sotva 40 km/h a že se sype každých pár km. Vždyť zde závodníci nalítají hodně přes 500km za 12 hodin. Chceš vidět Babettu, která hravě předjede Jawu 350 nebo skútr 125 ccm? A že to jsou vysokootáčkové stroje, které točí klidně i 16 tisíc otáček? Nevěříš? Doraž, nebudeš litovat. Dobré pivo, jídlo a doprovodný program, bude zde i veterán burza a přehlídky veteránů. Můžeš nabrat i inspiraci. Spousta lidí má Babettu poladěnou a prošpikovanou elektronikou. Pokud přijedeš stylově na Babettě, máš vstupné i parkovné zdarma. Když se sejde dobrá parta motorkářů, tak třeba vymyslíme i nějakou soutěž, ať je sranda.

Pro ty nejmenší 0-6 let

Ahoj prcku, přijeď s tátou, s mámou nebo s prarodiči a budeš se moci povozit nebo posedět na Babettě a podívat se, jak rychle jezdí a třeba i fandit nějakému týmu. Budeme tam mít i skákací hrad, takže se nebudeš nudit.

Pro mládež 7-15 let

Čágo bélo šílenci 🙂 Že BaBeTtA nEnÍ iN? A že to prd jede? Že budeš pro smích kámošům? Nebuď jako oni, buď svůj, stylovej, retro. Přijeď se podívat a uvidíš, jak to týmům valí do kopce a z kopce a že za pár tisíc můžeš mít doma ostrý závodní stroj, který strčí do kapsy i skútr. Je docela možné, že Babetta bude tvoje první motorka, na které budeš začínat. Na okruhu budou k dispozici lidi, kteří se točí kolem Babett a zodpoví na každou otázku od pořizovací ceny, přes technické dotazy a možná tě nechají i svézt, ať si to můžeš předem vyzkoušet, než by sis koupil Babettu.

Pro mladé slečny, dívky 15+

Vůbec nevadí, že ti Babetta nic neříká. Jsi mladá, krásná, jde přece hlavně o chlapy, ne? No a že jich tu bude velká koncentrace, to je tutovka. Kluci kolem Babett jsou pohodáři a šikovní. Dát dokupy tak složitý mechanismus, jako je automatická převodovka na Babettě, znamená, že nemají v hlavě nas..no a že jsou manuálně zruční. Přijeď se podívat, vsadím se, že jich bude docela dost nezadaných. Hlásí se nám tu kluci od 15 let až po skoro důchodce, takže určitě si vybereš 🙂 A kdyby tě žádný nezaujal, tak si alespoň zatrsáš u pódia, jak budou hrát kapely.

Pro dospěláky

Hele Ludvo, to ti říkám, jestli si ty Babetta závody neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej chlap 🙂   (hláška z filmu Ecce homo Homolka). Vynikající příležitost, jak se odreagovat od všedních starostí a přijet se podívat na závod, který nemá ve světě obdoby. Bohatý doprovodný program nejen pro chlapy, ale i pro ženy a děti.

Pro seniory

Přijeďte zavzpomínat na staré časy a podívat se, jaké kvalitní stroje se dělaly za vašich mladých let. A že dosud jezdí a nejen to, přímo lítají. Pokud se vyznáte v motorkách, tak věřte tomu, že budeme rádi za jakékoliv vyprávění nebo tip na vylepšováky. Spousta věcí už byla zapomenuta, je nutné mladé generaci předat své poznatky. Jsme kutilové a dnes moc mladých není, kteří by doma něco kutili na soustruhu, apod. Máme v úctě starší lidi a rádi k ním chodíme pro rady.  Pokud máte doma nějaké díly na staré motorky a chcete se jich zbavit, tak zde máte téměř 100% šanci, že je udáte na veterán burze. A nebo třeba i celou motorku.

FAQ

Kde to je, jak se tam dostanu?
Motokáry Hodonín: Pánov 3528, 695 01 Hodonín. Odkaz na mapu:

 https://mapy.cz/zakladni?x=17.1437111&y=48.8869001&z=16&source=base&id=1982499

Kdy můžu dorazit?
4. 9. 2021 kdykoliv mezi 6h ranní až 21h večerní. Pěšky, na kole, autem, na motorce.

Kolik to bude koštovat?
Vstupné na akci je zdarma. Respektive pro letošní ročník bude vstupné dobrovolné. Jestli a kolik dáš je jen na tobě. Každou poskytnutou kačkou přispěješ na obnovu tornádem poničeného Pánova. Místním obyvatelům půjde letošní výtěžek závodu.

Mám kde odstavit svůj stroj?
Parkování pro auta i motorky je zajištěno v areálu sousedícím s motokárovou dráhou. I svého miláčka samozřejmě odstavíte zdarma.  

Bude zajištěno nějaké občerstvení?
Ano, v areálu budou prodejní stánky.

Proč bych měl dorazit na závod, kde se budou plazit Babetty sotva čtyřicítkou?
Omyl, takhle jezdí Babetty s ucpaným výfukem těsně před rozpadnutím, ale dobře udržovaná Babetta jezdí 60 km/h, potuněná i přes 100 km/h.

Máte to daleko do USA na 500 mil Indianapolis nebo do Francie na 24h Le Mans? No, tak teď máte příležitost dojet v rámci ČR na závod, který je v podstatě je úplně to samé, ale jede se na československých mopedech. Bude to napínavý souboj týmů až do poslední chvíle.

Naším cílem je, aby si užili své fandové této značky, ale i laická veřejnost. Aby se opět dostaly tyto stroje do povědomí lidí a všichni viděli, že Babetty jsou kvalitní stroje, které jezdí svižně, jsou spolehlivé a zaslouží si, aby byly zachovány i pro další generace i přes mohutný odpor lobbistů, kteří nám tu tlačí skútry. Ne, Češi vyrůstali na Babettách a na Pionýrech či Stadionech. Nechceme tu záplavu plastů z Číny.

Přijeďte podpořit své kamarády, členy rodiny, kolegy z práce!